Εμπορικός Σύλλογος Κορίνθου το φετινό καλοκαίρι, αντιμέτωπος με τα νέα δεδομένα, αποφάσισε λόγω της πανδημίας, να μην πραγματοποιήσει την καθιερωμένη Λευκή Νύχτα, βάζοντας σε προτεραιότητα τη διασφάλιση της δημόσιας υγείας.
Αντί λοιπόν για την καθιερωμένη Λευκή Νύχτα, τα καταστήματα της Κορίνθου , στο τέλος της περιόδου των καλοκαιρινών εκπτώσεων και συγκεκριμένα την Παρασκευή 28 Αυγούστου 2020, περιμένουν όλους τους καταναλωτές, με μεγάλες προσφορές, ειδικά για την ημέρα αυτή και στις κανονικές ώρες λειτουργίας τους, πρωί – απόγευμα 9:00-14:00 και 18:00-21:00.
Υπενθυμίζουμε σε όλους ότι θα πρέπει να τηρούν όλα τα μέτρα προστασίας, όπως τη χρήση μάσκας, την αποφυγή συνωστισμού και την τήρηση των αποστάσεων.
Ανακοίνωση του Εμπορικού Συλλόγου Κορίνθου για την Λευκή Νύχτα
Πρόσφατα Νέα
Δύο υπέροχες συνταγές : Πάβλοβα με φράουλες και Μιλφέιγ με αφράτη κρέμα βανίλια και ...
3 Ιουλίου 2024
Οι περισσότεροι ομολογουμένως δηλώνουν τ
Κλείνει η 4η Λιγνιτική Μονάδα της ΔΕΗ - «Ένα προαναγγελθέν έγκλημα στη Μεγαλόπολη»
23 Ιουνίου 2024
Το Σωματείο Εργαζομένων στην Ενέργεια Νομών Πελοπο